Galderma

Cetaphil
www.cetaphil.pl

Start > Praca w Galdermie    Praca w Galdermie  
Firma Galderma jest obecna na całym świecie i słynie z produktów dermatologicznych wysokiej jakości.
Working at Galderma Utalentowani pracownicy są najważniejsi.

Jako firma z branży dermatologicznej, Galderma funkcjonuje w ciekawym, ale jednocześnie złożonym i wymagającym środowisku, w którym umiejętności naszych pracowników z różnych dziedzin, takich jak rejestracja, sprzedaż, marketing, finanse czy zarządzanie informacją, mają zasadnicze znaczenie.
Kładziemy duży nacisk na rozwój zawodowy naszych pracowników i zachęcamy ich do doskonalenia swoich umiejętności poprzez doświadczenie oraz system szkoleń.  Indywidualne wyniki, zasady etyczne oraz praca zespołowa to klucz do nieprzerwanego pasma sukcesu firmy Galderma.

Nie spoczywamy na laurach. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pracownik Galdermy ma swój wkład w realizację celów naszej firmy.
Do osiągnięcia wysokiej wydajności nie wystarczy postawienie na wyniki, skoncentrowanie się na produktach i usługach oraz indywidualna inicjatywa. Potrzebny jest wysoki poziom osobistego zaangażowania, umiejętność wykorzystania organizacji i procesów oraz skuteczne zarządzanie relacjami z klientami.

 

  A multi-cultural workplace Wielokulturowe środowisko pracy.

Galderma to nie tylko międzynarodowa firma. To prawdziwy globalny gracz, dążący do wdrożenia wspólnej wizji i strategii na wszystkich najważniejszych rynkach.
Różnorodność naszej kadry pracowniczej to – przy globalnych ambicjach firmy – jeden z naszych głównych atutów.
Mobilność, otwartość oraz zainteresowanie obcymi językami i kulturami to cechy wysoko cenione w Galdermie – firmie oferującej wyjątkowe międzynarodowe możliwości pracy.

Możliwość zaistnienia poprzez osobiste zaangażowanie oraz inicjatywę.

Jako młoda, innowacyjna międzynarodowa firma średniej wielkości, Galderma oferuje rzadko spotykane połączenie zaawansowanej technologii, wysokich globalnych standardów oraz możliwości podejmowania indywidualnych inicjatyw.

 

Oferty pracy w naszych placówkach na całym świecie znajdują się na stronie internetowej poświęconej rekrutacji

http://www.galderma.com/OurTalent/JobOpportunities.aspx