Galderma

Cetaphil
www.cetaphil.pl

Start > Nasze produkty

Nasze produkty

To, co czyni firmę Galderma odmienną od konkurencji to jej oddanie dermatologii poprzez rozpoznawalne na całym świecie marki. Galderma posiada w swoim portfolio leki i produkty pielęgnacyjne stosowane w przypadku chorób dermatologicznych skóry, włosów i paznokci takich jak trądzik, trądzik różowaty, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, grzybica paznokci, schorzenia barwnikowe i raki skóry.

Galderma jako lider przemysłu dermatologicznego, w oparciu o 29-letnie doświadczenie, nadal ma na celu zgłębianie potrzeb dermatologii na całym świecie. Galderma oferuje pacjentom szeroki wybór produktów leczniczych, korygujących i estetycznych o wysokim profilu bezpieczeństwa i skuteczności.

Gama naszych produktów jest bardzo szeroka, od produktów stosowanych miejscowo, poprzez leki doustne aż do terapii fotodynamicznej, ale kontynuujemy poszukiwania nowatorskich rozwiązań, aby wprowadzić firmę Galderma i świat dermatologii w lepszą przyszłość.Intencją strony internetowej firmy Galderma nie jest promowanie jej produktów lub informacji na temat podstawowych produktów leczniczych w chorobach skóry. W celu uzyskania fachowej informacji na temat swojego stanu skóry i jego leczenia proszę zwrócić się do dermatologa lub lekarza innej specjalności.